Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyKingRoot: Rootnutí smartphonu s Androidem jediným kliknutím

KingRoot: Rootnutí smartphonu s Androidem jediným kliknutím

Tzv. rootnutí smartphonu je pro většinu uživatelů naprosto nedosažitelná úprava. Obvykle totiž vyžaduje pokročilé znalosti i nástroje. V současné době se ale nabízí mnohem jednodušší řešení, které zvládne naprosto každý.

Tím řešením je aplikace KingRoot, která všechny potřebné úkony k úspěšnému rootnutí zvládne docela sama. KingRoot stačí stáhnout a nainstalovat do vašeho zařízení a nakonec potvrdit jediným tlačítkem. KingRoot podporuje spoustu různých zařízení, takže je velká šance, že mezi nimi bude i to vaše.

Během pár minut budete mít telefon rootnutý, což mimo jiné znamená, že budete moc mazat součásti systému. Z toho důvodu vám doporučujeme, abyste po KingRoot sahali pouze pokud jste zkušení uživatelé.

A nakonec musíme přidat ještě jedno varování – na rootované zařízení vám výrobce smartphonu může odmítnout poskytnutí záruky, proto si tuto úpravu dobře rozmyslete.

KingRoot je k dispozici zdarma na stránce vývojáře.

KcacKR0-720x427

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

8 KOMENTÁŘE

  1. Windows phone? 😀
    To asi těžko. Už jen to, že tu aplikaci nemám do telefonu jak dostat by bystřejší jedince mělo postouchnout..

  2. Ajé, tady si někdo plete Windows a Windows phone.
    A ne, Windows phone tímto způsobem „rootnout“ nelze (i když pominu fakt, že root je záležitostí forků Linuxu a na WP může mít uživatel maximálně interop unlock).

    Možná by bylo fajn si informace ověřit, než o nich začnu psát. Nebo alespoň než je uveřejním.

    • Dobry den, omlouvam se za preklep – aplikace je pro Android a pro Windows, nikoliv WP.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře