Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKingdom Come Deliverance bude za týden zdarma. Nyní stahujte Carcassonne a Ticket...

Kingdom Come Deliverance bude za týden zdarma. Nyní stahujte Carcassonne a Ticket to Ride

S příchodem února se obchod Epic Games Store vrátil k populární praxi z minulého roku, tedy k rozdávání dvou her zcela zdarma namísto jediné, čehož jsme byli svědky po celý leden. Stahovat tak můžete tituly Carcassonne a Ticket to Ride. K mání oba budou do příštího čtvrtka, tedy 13. února. Poté je nahradí hry Kingdom Come Deliverance a Aztez.

Zatímco aktuálně můžete zdarma získat digitální deskové hry Carcassonne a Ticket to Ride, za týden si pro nás herní obchod od Epicu připraví opravdovou pecku. Bezplatně bude totiž možné stáhnout áčkovou hru Kingdom Come Deliverance od českého studia Warhorse.

Kingdom Come je realistickou hrou na hrdiny zasazenou do Čech roku 1403, kdy Zikmund Lucemburský unesl svého bratra a krále Václava IV. a pokusil se ujmout vlády nad českými zeměmi. Nabízí detailní otevřený svět vymodelovaný s důrazem na historickou věrnost a akurátnost. Hráč se v ní ujímá role syna kováře Jindřicha, který jako jediný přežil nájezd žoldácké armády. Hra byla po několik týdnů po svékm vydání první nejprodávanější na distribuční platformě Steam a dostala se tak i před fenoménální PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Aktuální nabídku, tedy tituly Carcassonne a Ticket to Ride, můžete stahovat odsud. Závěrem podotýkáme, že ke hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře