Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyK uvedení aplikace Photosynth pro Windows Phone 8 dojde za několik týdnů

K uvedení aplikace Photosynth pro Windows Phone 8 dojde za několik týdnů

Microsoft nadělil loni v květnu uživatelům s Windows Phone fantastickou aplikaci Photosynth, která umožňuje vytvářet kompletní panoramatické snímky v úhlu 360 stupňů. Program je stále dostupný ale pouze pro iPhony a Windows Phone 7.5. Majitelé, kteří přesedlali na dospělejší platformu Windows Phone 8, si ho stáhnout nemohou.

Vývojáři na Twitteru ale informovali o tom, že aplikace pro Windows Phone 8 bude uvedena během několika příštích týdnů ? konečně! Studio se totiž až dosud potýkalo s problémy s kompatibilitou ovladačů některých smartphonů.

A jak že se s aplikací Photosynth vlastně pracuje? Velmi snadno! Přes fotoaparát hledíte na okolí, fotíte a telefon díky gyroskopu automaticky označuje zaznamenané oblasti. Jakmile všechny zaznamenané oblasti označíte, postačí stisknout příslušné tlačítko a během několika málo sekund se snímky spojí ve výsledné panorama, které můžete sdílet na sociálních sítích.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře