Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyK představení levného smartphonu Samsung Galaxy Pocket Neo dojde během března

K představení levného smartphonu Samsung Galaxy Pocket Neo dojde během března

Korejský výrobce již brzy uvede do prodeje další levný smartphone s Androidem. Jde o model Galaxy Pocket Neo,  jenž se začne prodávat ve dvou verzích, které se od sebe odlišují přítomností jednoho nebo dvou slotů pro SIM karty. Telefon nabídne malý třípalcový displej a pouze jednojádrový procesor.

Smartphone má rozměry 104,95 × 57,8 × 11,8 mm a obrazovku s nízkým rozlišením 320 × 240 obrazových bodů. Zpočátku se bude prodávat jen ve stříbrné barvě.

Ve výbavě má dále fotoaparát s rozlišením dva megapixely a moduly Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a A-GPS. O procesoru zatím žádné informace dostupné nejsou. S největší pravděpodobností ale bude obsahovat pouze jedno fyzické jádro.

Galaxy Pocket Neo je v krátkém sledu čtvrtým levným Androidem z dílen Samsungu. Následuje modely Galaxy Young, Galaxy Fame a Galaxy Star (zatím neoznámen). K jeho představení dojde během března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře