Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyJolla Launcher: Vyzkoušejte si zdarma operační systém Sailfish

Jolla Launcher: Vyzkoušejte si zdarma operační systém Sailfish

Pokud rádi experimentujete a nemáte právě nic důležitého na práci, stáhněte si Jolla Launcher a vyzkoušejte, jak se ovládá mobilní telefon s operačním systémem Sailfish.

Jolla je ambiciózní mladá firma, kterou založila parta inženýrů, kteří u Nokie původně vyvíjeli operační systém MeeGo. Výsledkem jejich snažení je operační systém Sailfish s ovládáním pomocí gest, který umí spouštět také androidí aplikace.

Cílem vývojářů je, aby se z jejich výtvoru nestala pouze okrajová záležitost, ale opravdu významný produkt. A právě proto na scénu příchází Jolla Launcher, jehož cílem je vnuknout uživatelům myšlenku na koupi mobilu se Sailfishem.

Modifikovaný Jolla Launcher si můžete stáhnout a nainstalovat do smartphonů s Androidem ve verzi minimálně 4.2 Jelly Bean. Oficiální testovací verze podporuje o „desetinku“ novější verzi (4.3). Ke stažení je tady.

Zdroj: XDA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ak by to niekoho zaujimalo
    launcher je napisany v Qt/QML
    len portli to co mali na ich telefone

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře