Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyJohny Rotten ze Sex Pistols utratil za aplikace 350 000 korun

Johny Rotten ze Sex Pistols utratil za aplikace 350 000 korun

Bývalý zpěvák anglické punkové kapely Sex Pistols Johny Rotten utratil za aplikace v App Store, respektive za nákupy uvnitř aplikací, během posledních dvou let více než 10 000 liber, v přepočtu zhruba 350 000 Kč. Vyplývá to z rozhovoru, který poskytl deníku The Telegraph.

Většina her, které Rotten (vlastním jménem John Joseph Lydon) na svém iPadu hraje, je dostupná zdarma, ale nabízí dodatečný nákup různých vylepšení. Pro známé britské noviny zpěvák uvedl: „Utratil jsem – jste první, kdo to ví – během posledních dvou let deset tisíc zasranejch liber za aplikace pro můj iPad. Dostal jsem se ke Game of Thrones, Game of War, Real Racing a jen jsem chtěl přitvrdit. A jako idiot jsem se nekontroloval. Ale to je ten kluk ve mně, víte?“.

Rotten dále prozradil, že jeho nejlepší investicí v životě byl nákup reproduktorů značky Bowers & Wilkins. Po tom, aby měl v garáži zaparkované například Ferrari, podle svých slov nikdy netoužil. „Pokud budu chtít Ferrari řídit, koupím si Playstation,“ dodal.

rotten

Zdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře