Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyJeště víc zábavy! Call of Duty Mobile dostává nové mapy a další...

Ještě víc zábavy! Call of Duty Mobile dostává nové mapy a další novinky

Nejúspěšnější mobilní hra posledních měsíců z dílen studia Activision Blizzard získala v uplynulých dnech velkou aktualizaci. Nový obsah pro Call of Duty Mobile, které startuje již do své třetí sezóny, přináší dvě nové skvělé mapy a dva zábavné herní režimy. Novinek a změn je však mnohem, mnohem víc.

Mobilní odbočka populární válečné série vstupuje do nové sezóny s plnou parádou. Nový update přináší kromě vyvážení účinnosti zbraní a různých optimalizací, aby hra na telefonech a tabletech běžela ještě plynuleji než doteď, také dvě nové mapy, mezi nimiž nechybí populární klasika Scrapyard a dostalo se i na zbrusu novou mapu s názvem Cage, která je přístupná v režimech Team Deathmatch, Snipers Only, Gun Game a Free-For-All.

Update přináší i nový scorestreak – XS1 Goliath, nové odměny v Battle Pass, nové časově omezené herní módy 20 proti 20 Warfare (Battle Royale) a Rapid Fire (multiplayer) či nové možnosti propojení Call of Duty účtu. V neposlední řadě se ve hře objevuje i nová výstroj Phantom, která se již dříve představila ve hře Call of Duty: Infinite, nebo nové pěkně vypadající skiny na zbraně.

Call of Duty Mobile je nejstahovanější hrou pro chytrá zařízení. Za pouhých 90 dní od svého vydání zaznamenala přes 180 milionů stažení a jen na americkém trhu vydělala vývojářům téměř 50 milionů dolarů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře