Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyA je to tady! HTC One M9 dostává aktualizaci na Android 6.0...

A je to tady! HTC One M9 dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow

To je vánoční dárek jak má být! Aktuální vlajková loď známého tchajwanského producenta chytrých telefonů začíná dostávat, uživateli netrpělivě vyhlíženou, aktualizaci na nový Android 6.0 Marshmallow. Na Twitteru o tom informoval vysoce postavený zaměstnanec HTC Mo Versi.

Aktualizace by měla být distribuována tradiční OTA cestou, čili vzduchem přes WiFi. Zpočátku však nebude dostupná pro každého. Jako již tradičně bude vydávána průběžně, takže bude zřejmě chvíli trvat, než dorazí i na české a slovenské varianty telefonu.

Manuální aktualizaci můžete zkontrolovat přímo v zařízení, a to v Nastavení => Informace o zařízení => Aktualizace softwaru.

Update softwaru v těchto hodinách dostává také telefon HTC One A9. V jeho případě však jde o minoritní update, který systém Android povyšuje z verze 6.0 na nejnovější distribuci 6.0.1.

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře