Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyJe systém iOS 7 opravdu tak hrozný? Vyzkoušejte ho v prohlížeči a...

Je systém iOS 7 opravdu tak hrozný? Vyzkoušejte ho v prohlížeči a sdělte nám váš názor

Největší změna v historii iOS se jmenuje iOS 7. Velké změny vždy budí rozporuplné reakce a obecně lidi rozdělují na dvě strany. Jedni si novou verzi systému okamžitě zamilovali, jiní Apple kritizují a zvažují přechod k Androidu. Vyzkoušejte si iOS 7 v prohlížeči a udělejte si na celou věc vlastní názor.

Na stránkách známého serveru recombu.com se nachází simulátor, který umožňuje pohodlnou prohlídku iOS 7 na virtuálním iPhonu 5.

Pokud používáte prohlížeče Firefox a Chrome, můžete dokonce použít i fotoaparát, který využije vaší webkameru.

?OS 7, který je určen pro tablety a chytré telefony, disponuje zcela novým vzhledem a je daleko barevnější. Přináší však i spoustu novinek.

Apple například vylepšil multitasking ? práci s více aplikacemi najednou, hlasového asistenta Siri, doplnil centrum kontroly, které lze zpřístupnit pouhým tahem prstu ze spodní části obrazovky vzhůru a také výrazně přepracoval webový prohlížeč Safari.?

Finální varianta iOS 7 bude pro všechny uživatele ke stažení na podzim.

IOS7

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře