Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKdo je silnější? Majitelé iPhonů nebo Androiďáci? Napoví nová aplikace Punch Contest

Kdo je silnější? Majitelé iPhonů nebo Androiďáci? Napoví nová aplikace Punch Contest

Muži rádi poměřují své okolí – telefony, auta, manželky, kola, který tým je lepší a který OS je vhodný pro chlapy. Určitě to znáte, sedíte s přáteli u piva a hádáte se, kdo má větší sílu: uživatelé Androidu anebo iOS?

Naštěstí je zde konečné řešení: Punch Contest – vědecky přesný měřič síly úderu.

Trinerdis vám přináší možnost poměřit si síly se svými přáteli anebo kolegy pomocí aplikace pro mobilní telefony Punch Contest. Výsledek si můžete zapsat do celosvětového žebříčku. Ten se nevěnuje jen nejsilnějším úderům, ale ukazuje mnohem více: průměrnou sílu, počet soupeřů a který OS je silnější – Android anebo iOS? Aplikaci doporučujeme používat minimálně v těchto situacích:

  • Poměření síly s protivníkem
  • Souboj o ženu u pultu
  • Řešení sporů u piva
  • Zjištění, kdo je silnější – uživatelé Androidu anebo iOS

Punch Contest vypadá jako jednoduchá aplikace pro tvrdé chlapy. Zdání ale klame. Uvnitř najdete velmi složitý algoritmus výpočtu síly úderu využívající integrální výpočet síly úderu. Vzorec byl vyvíjen nejlepšími mozky týmu Trinerdis po dobu jednoho měsíce. Stálo to mnoho sil a mnoho modřin. Ale stálo to za to!

Aplikace byla prvotně navržená pro poměřování síly v hospodě, ve škole, na pracovišti anebo doma v obýváku. Vývojáři ale během tedtování narazili na zajímavý jev. Uživatelé projevovali snahu udeřit silněji než jejich protivníci s druhým OS. Dokonce vytvářeli skupiny, které organizovaně trénovali a zvyšovali skóre své platformy.

Začít poměřovat síly můžete začít už nyní a to zcela zdarma prostřednivtvím Google Play a App Store. Punch Contest obsahuje reklamu, pokud se vám nelíbí, snadno ji odstraníte jedním in-appem. Je to jen necelý dolar.

[appbox appstore id756665928]

[appbox googleplay com.trinerdis.punch]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Punch Contest/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře