Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyJe tohle kovový Samsung Galaxy S5 Prime?

Je tohle kovový Samsung Galaxy S5 Prime? [obrázky + video]

Spekulace, že Samsung v případě páté generace Galaxy S připraví hned dvě výbavové verze, kolovaly předními technickými servery poměrně dlouho. A přestože výrobce nic stále oficiálně nepotvrdil, úniků je tolik, že v příchod modelu Prime už začínají věřit i nejzarytější pochybovači.

Podívejte se teď s námi na video, které ukazuje údajnou předprodukční verzi Galaxy S5 Prime v detailech a ze všech stran. Tajemný Samsung má ve výbavě jemný displej (nejspíše QHD) a možná i procesor Snapdragon 805 s grafikou Adreno 420.

Prémiová verze S5 (může jít ale také o S5 Active, který je prý ve vývoji) je již na první pohled o něco tlustší než základní model, což může mít souvislost s použitím většího akumulátoru s vyšší kapacitou. Obvod telefonu pak obepíná tlustý gumový pásek, který chrání vnitřek telefonu před vniknutím kapaliny.

Kromě videa unikly na web i obrázky připravovaného vrcholného Samsungu, které odhalují naopak záda vyvedená v imitaci kůže.

Krátce po zveřejnění videa už ale zazněly názory, že se jedná o standardní model Galaxy S5 s krytem, který se dá na aukčních portálech typu eBay zakoupit za pár dolarů, čili že máme co do činění s podvodem.

Ať už je to jak chce, jasno budeme možná mít už za měsíc. Podle dřívějších zpráv bychom se totiž představení prémiové verze telefonu S5, která by soupeřům Samsungu dokázala nadělat značné vrásky, měli dočkat v průběhu příštího měsíce.

1 2

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře