Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyJe tohle iPhone 6? Na internetu se objevila další maketa údajné novinky...

Je tohle iPhone 6? Na internetu se objevila další maketa údajné novinky

Letos bude uvedena osmá generace oblíbeného iPhonu od Apple, a proto se stále častěji objevují spekulace, co nového přinese. Nejvíce se diskutuje nad velikostí displeje, současný iPhone 5s se totiž se svými čtyřmi palci začíná mezi přerostlou konkurencí poněkud ztrácet.

Podle zákulisních informací bude nový jablečný smartphone také kompletně redesignovaný.

Použití většího displeje očekávali někteří již u iPhonu 5S. Nakonec ale v tomto ohledu zůstalo vše při starém. Změnu má přinést až nadcházející iPhone 6, jehož displej údajně doroste do velikosti 4,7 palce.

Zvětšením displeje Apple s vylepšováním iPhonu podle všeho ale neskončí. Telefon by také měl být podstatně tenčí (spekuluje se o necelých sedmi milimetrech) a mít zaoblené hrany.

Jak by iPhone 6 mohl vypadat, ukazuje nová maketa, která má patrně posloužit jako pomůcka pro formování krytů pro tento telefon. Samozřejmě, že se ale může také jednat o podvod a nový iPhone bude úplně jiný. Kdo ví…

1 2 3 4 5Zdroj: 9to5mac

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře