Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyJaromír Jágr předal ceny vítězům soutěže Huawei Fantasy Sport

Jaromír Jágr předal ceny vítězům soutěže Huawei Fantasy Sport

23 výherců získalo telefony Huawei Ascend Y530 z limitované edice s laserem vygravírovaným podpisem slavné 68 a 23 výherců podepsané puky s osobním věnováním.

Zástupci společnosti Huawei a ikona kladenského a zároveň celého českého i světového hokeje Jaromír Jágr včera v rámci slavnostního vyhlášení předali ceny v podobě telefonů z limitované edice modelů Huawei Ascend Y530 s laserem vygravírovaným podpisem slavné 68 a podepsané puky s osobním věnováním celkem 46 výhercům soutěže Fantasy Sport, která probíhala během MS ve fotbale. Soutěžící měli možnost si každý den v průběhu konání šampionátu zahrát ve „Fantasy“ přímo proti Jaromíru Jágrovi, který sestavoval ve speciální aplikaci svůj ideální tým.

Oficiálního slavnostního vyhlášení vítězů a předání cen soutěže Fantasy Sport, které se konalo vysoko nad Prahou v Observatoři Žižkovské věže, se vedle samotných výherců, Jaromíra Jágra a zástupce společnosti Huawei, zúčastnili také zástupci HC Rytíři Kladno, Seznam.cz a SportClient. Akci moderoval Petr „Nasty“ Cerha.

Huawei12 Huawei1 Huawei2

Huawei3 Huawei4 Huawei5

Huawei6 Huawei7 Huawei10

Huawei13 Huawei14 JJ a Zbynek Pardubsky groufie s Ascend P7

JJ a Zbynek Pardubsky Huawei JJ selfie s Ascend P7 Huawei11

Zdroj: Huawei TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře