Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyJak výkonný je váš smartphone s Androidem? Stahujte nový 3DMark a porovnejte...

Jak výkonný je váš smartphone s Androidem? Stahujte nový 3DMark a porovnejte si výsledky s ostatními

A je to tady! Počínaje dnešním dnem si do vašeho smartphonu a tabletu s Androidem můžete stáhnout 3DMark od vývojářů ze společnosti Futuremark. Benchmark je schopen otestovat jak procesor, tak i grafický čip a následně i dosažené výsledky porovnat s dalšími uživateli.

3DMark je první test finské firmy schopný porovnat výkon počítačů s Windows a mobilních zařízení s procesory typu ARM, kam spadají tablety a telefony s iOS a Androidem. Dle vývojářů je program kompatibilní s více než jedním tisícem přístrojů s operačním systému od Googlu.

Přes stažením benchmarku se ujistěte, že jste připojení přes WiFi, protože 3DMark pro Android má velikost 280 megabajtů.

K dispozici je pouze jeden test s názvem Ice Storm Extreme, na rozdíl od verze pro počítače, kde najdeme ještě další dva testy Cloud Gate a Fire Strike.

I přesto si buďte jistí, že křemíková střeva vašeho zařízení rozpálí do pořádně doběla.

Stahujte:

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře