Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyJak si zkrátit čekání na Ježíška? Zahrajte si extrémně zábavnou hříčku Air...

Jak si zkrátit čekání na Ježíška? Zahrajte si extrémně zábavnou hříčku Air Control 2

Navigování letadel na přistávací dráhy se může zdát lehké, avšak při větším počtu strojů ve vzduchu se pěkně zapotíte. Být letovým dispečerem ve hře Air Control 2 je ale především velká zábava.

Air Control 2 není kdovíjak vizuálně ohromná hra. Je však ve své jednoduchosti tak moc zábavná a návyková, že by byla škoda, abyste si ji nezahráli.

Podobně jako v původním dílu i ve dvojce je vašim úkolem navádět letadla a helikoptéry různých druhů na své přistávací dráhy. Dopravním či vojenským letounům (ve hře se setkáte např. i s legendárním modelem Lockheed SR-71 či vzducholodí) musíte poskytnout hlavní dráhu, menším strojům vedlejší ranvej a helikoptérám heliport.

Ze začátku při dvou či třech strojích na přistání se bude zdát, že se moc nezapotíte a že je to brnkačka. Po pár chvílích ale zjistíte, že s větším počtem nestíháte navádět a zároveň kontrolovat, aby se vám letadla ve vzduchu nestřetla. Velkou měrou k tomu přispívá fakt, že každý druh letadla letí jinou rychlostí, takže pomalé vrtulníky se vám budou často plést do cesty.

Letadla budete navíc navigovat v různých prostředích. Zavítáte tak na vyprahlé pouště, letadlovou loď i do míst, kde se celoročně teplota drží pod nulou. Kromě režimu pro jednoho hráče vývojáři nezapomněli ani multiplayer pro dva hráče, kdy si při navádění konkurujete.

Air Control 2 si můžete z Obchodu Play stáhnout zdarma, nicméně počítejte s in-app nákupy.

[appbox googleplay com.fourpixels.aircontrol2]

Zdroj: AC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře