Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyJak se natáčela reklama pro HTC s Robertem Downey Jr.

Jak se natáčela reklama pro HTC s Robertem Downey Jr.

Zveřejněno bylo další video související s novou globální kampaní s názvem „Change“, která má za cíl zvýšit prodeje smartphonů kdysi úspěšného tchajwanského výrobce HTC. Minutový klip ukazuje záběry ze zákulisí natáčení prvního reklamního spotu, který vyvolal rozpačité reakce.

K vidění je například tvorba trollů, kteří myjí auto, nebo vtipné hlášky hollywoodské superstar Roberta Downey Jr., jak ho zná většina fanoušků.

Společnost HTC také oznámila, že vlajkový model One získal prestižní ocenění EISA pro „Nejlepší evropský pokročilý telefon pro rok 2013-2014“ (BEST EUROPEAN ADVANCED SMARTPHONE 2013-2014).

Porota si údajně chválila většinu předností telefonu, jako přední stereo reproduktory, výborné uživatelské zkušenosti s prostředím Sense, domovskou obrazovku BlinkFeed s personalizovaným obsahem a fotoaparát s UltaPixely.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře