Jak pohodlně ovládat smartphone ve vaně? Japonci vyrobili nafukovací držák


Jak pohodlně ovládat smartphone ve vaně? Japonci vyrobili nafukovací držák

Japonská společnost Thanko představila netradiční nafukovací držák, díky kterému se s vaším chytrým telefonem můžete koupat a přitom se nemusíte bát, že ho utopíte.

Smartphone se vkládá do vodotěsného obalu a suchým zipem na zadní straně se přichytí k nafukovacímu ramenu, a to buď vodorovně, nebo na šířku. Poté už jen stačí samotné rameno zasunout do otvoru v nafukovací podložce.

Výrobce si za unikátní vychytávku účtuje 19 eur, tedy zhruba 520 Kč. Součástí balení jsou údajně i záplaty na opravu nafukovacích částí.

Není to poprvé, co o sobě firma Thanko dává vědět v souvislosti s netradičním příslušenstvím pro chytré telefony. Již minulý rok představila speciální silikonový nástavec palce pro pohodlnější ovládání přerostlých mobilů, takzvaných phabletů.

2 3 4

arpll84g-arpll84p-arpll84w-top

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.