Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyJablotron představil nové videoverifikační IP kamery JI-111C a JI-112C

Jablotron představil nové videoverifikační IP kamery JI-111C a JI-112C

Společnost Jablotron představila na tiskové konferenci v nově otevřeném pražském showroomu videoverifikační IP kamery a předvedla jejich funkce v praxi. Výjimečnost nových modelů tkví především v jejich propojení s alarmem Jablotron 100.

Obě kamery pořizují barevné video v kvalitě HD nebo Full HD. V případě špatných světelných podmínek přepínají do nočního režimu, ve kterém využívají infračerveného přísvitu 12 IR diod s maximálním dosahem 30 až 50 metrů. Objektivy mají úhel záběru až 90° a 115°, jsou určeny pro venkovní využití dle normy ČSN EN 50131-1 a splňují stupeň krytí IP67.

Kamery přináší tři stěžejní funkce: videosekvenci, záznam a livestream (živý přenos). Na trhu ojedinělá funkce videosekvence poskytuje minutový záběr, složený ze třiceti vteřin monitorovaného místa před a po vyvolání poplachu, odjištění objektu apod. Záznam je dostupný odkudkoliv na chytrých mobilních zařízeních skrze aplikaci MyJABLOTRON.

Nadstavbovou službou je pak záznam, kdy majitel získá možnost nahlédnutí do nahrávané historie za poslední tři nebo sedm dní. Funkce livestream nabízí živý náhled monitorovaného místa. Všechna data jsou šifrována a bezpečně uložena na cloudu společnosti Jablotron, čímž je zajištěna ochrana proti jejich zneužití nebo zničení.

Specifikace nových videoverifikačních IP kamer naleznete níže:

Ceny jsou stanoveny následovně: JI-111C (5 360 Kč s DPH), JI-112C (6 232 Kč).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře