Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyiSpy Cameras: Pozorujte cvrkot města veřejně dostupnými kamerami jako Velký Bratr!

iSpy Cameras: Pozorujte cvrkot města veřejně dostupnými kamerami jako Velký Bratr!

Možná vás k smrti děsí vědomí, že vás někdo klidně může sledovat městským kamerovým systémem. Jak byste se ale cítili, kdybyste se ocitli na druhé straně barikády? 

Sledovat cvrkot města veřejně dostupnými kamerami není vůbec těžké. Stačí si nainstalovat aplikaci iSpy Cameras. V ní pak už jen přepínáte mezi dostupnými kamerami, pořizujete snímky a favorizované pohledy si ukládáte do paměti, abyste je měli vždy rychle při ruce.

iSpy Cameras vám přitom nemusí být nápomocna jenom při špehování, ale například i při zjišťování dopravní situace v problematických oblastech, ale i v mnoha dalších případech (můj kamarád díky ní odhalil člověka, který v jeho ulici pravidelně vysypával popelnice).

Aplikace iSpy Cameras je k dispozici pro zařízení s Androidem a iOS. Plnou verzi aplikace si z Google Play a App Store můžete stáhnout za necelý dolar. V případě Androidu je k dispozici i zkušební verze aplikace, která je zdarma.ispy-cameras-nahled

[appbox googleplay com.skjm.ispyfree]

[appbox googleplay com.skjm.ispy]

[appbox appstore 329506639]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře