Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyIron Man Robert Downey Jr. uzavřel spolupráci s výrobcem smartphonů HTC

Iron Man Robert Downey Jr. uzavřel spolupráci s výrobcem smartphonů HTC

Benjamin Ho sliboval v březnu agresivnější marketing. Že nemluvil do větru dokládá zpráva serveru Bloomberg, podle které asijský výrobce uzavřel dvouletou marketingovou smlouvu v hodnotě 12 milionů dolarů s americkým hercem Robertem Downey Jr., který sbírá kasovní i divácké úspěchy jako superhrdina Iron Man.

Robert Downey Jr. bude po dobu 24 měsíců propagovat výrobky společnosti HTC v reklamních spotech v televizi, novinách, na reklamních billboardech či v internetových médiích. Americký herec by měl mít v celém projektu hlavní slovo.

Masivní marketingová kampaň, které budeme svědky v příštích měsících, by měla pomoci k lepším prodejům nejen současné ale zejména příští generace smartphonů HTC s Androidem.

Jen pro zajímavost:

Samsung, momentálně nejúspěšnější výrobce smartphonů, pumpuje do marketingu zhruba desetkrát více peněz než HTC, které se naopak krčí na chvostu.

RobZdroj: Bloomberg

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře