Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyiPhone jako starý dobrý tlačítkáč? Takhle by mohl vypadat!

iPhone jako starý dobrý tlačítkáč? Takhle by mohl vypadat!

Švýcarský designer s českými kořeny Martin Hájek se mobilním zařízením věnuje poměrně často a na stránkách našeho webu jsme již zveřejnili několik jeho prací. Nyní se můžete podívat, jak by mohl vypadat tzv. hloupý iPhone, kdyby jeho návrh firma Apple nechala zcela na Martinově fantazii.

Spekulovaný mobilní telefon svým designem vychází z ovladače k Apple TV čtvrté generace.  Jedná se tedy o podlouhlé zařízení s nevelkým displejem a dotykovou klávesnicí, které nemá fotoaparát a ani se s ním nelze připojit na internet.

Jediné, co by iDot, jak je telefon pojmenován, zvládl, je volání a posílání SMS zpráv. Mobil s nulovou podporou aplikací by potěšil alespoň slušnou výdrží na baterii. Ta by podle autora konceptu měla dosahovat na jedno nabití akumulátoru bez problémů pěti dnů.

Ať už je Hájkův koncept realitě na míle vzdálený, nedá se mu upřít jistý půvab a vy se na něj můžete podívat na renderech níže.

5 6 7

8 9 10

2 3 4

Zdroj: Curved

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře