Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyiPhone 7 Plus je nejvýkonnější smartphone planety

iPhone 7 Plus je nejvýkonnější smartphone planety

Lidé stojící za jedním z nejoblíbenějších benchmarkových nástrojů na světě zveřejnili žebříček nejvýkonnějších smartphonů za uplynulý měsíc. Jaké modely se umístily nejvýše?

Králem celkového výkonu bez ohledu na operační systém zůstává iPhone 7 Plus, který dosáhl průměrně 172 644 bodů. Na druhém místě se umístil menší iPhone 7 s výsledkem 170 124 bodů a třetí skončilo LeEco Pro 3 se Snapdragonem 821 a ohodnocením 160 856 bodů. Není bez zajímavosti, že oba iPhony vládnou žebříčku AnTuTu již třetí měsíc po sobě. Pohonnou jednotkou obou mobilů je čip A10 Fusion.

Do žebříčku se dále dostala zařízení Xiaomi 5s Plus, Smartisan M1L, Xiaomi Note 2, Huawei Mate 9, Xiaomi 5s, OnePlus 3 a vivo Xplay5.

Nejnovější statistika AnTuTu vychází z měření, která proběhla v listopadu. Za výslednou se bere vždy průměrná hodnota ze všech měření. Podmínkou pro zařazení do výsledkové listiny je nejméně 2 000 provedených testů u daného telefonu.

Aplikace Antutu je dlouhá léta měřítkem surového výkonu mobilních telefonů a tabletů. Nejdříve byla dostupná pro platformu Android, časem se ale dostala také na iOS a Windows Phone. Uživatelé ji do svých zařízení mohou stahovat zdarma.

aas

Zdroj: AnTuTu

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře