Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyiPhone 7 Plus by mohl mít 256 GB vnitřní paměti a baterii...

iPhone 7 Plus by mohl mít 256 GB vnitřní paměti a baterii s kapacitou 3 100 mAh

O připravovaném iPhonu 7 se spekuluje už nějaký pátek. Podle nejnovějších zpráv uniklých na veřejnost by měla jeho výbava dohnat některé konkurenční modely a nabídnout tak například plně voděodolnou konstrukci. Model s přídomkem Plus má navíc dostat obří vestavěnou uživatelskou paměť. Uvedl to čínský server My Drivers.

S novými spekulacemi okolo iPhonů se v posledních týdnech roztrhl pytel. V minulých dnech se k tématu vyjádřil také web MacRumors, který bývá se zákulisním děním v Cupertinu často velmi dobře seznámen a jeho předpovědi se již mnohokrát potvrdily. Jeho zpráva tvrdí, že jednou z velkých inovací nových modelů 7 a 7 Plus má být voděodolná konstrukce. Oba telefony mají mít také displeje s rozpoznáním síly dotyku, tedy technologií 3D Touch. Úhlopříčky displejů by měly zůstat na dnešním standardu – 4,7 palce a 5,5 palce.

Zatímco pro současnou i minulou generaci iPhonů bylo maximem 128 GB interní paměti, pluskový iPhone 7 se má nově nabízet v paměťové kapacitě 256 GB. Větší model se prý dočká i zvýšení kapacity baterie, která byla při současné generaci kritizována. Akumulátor iPhonu 7 Plus by měl údajně disponovat hodnotou 3 100 mAh, což je oproti iPhonu 6s Plus přibližně 13% zlepšení. Jedna z posledních neověřených informací hovoří o integraci vylepšeného fotoaparátu a zcela novém designu.

598

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře