Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyiOS 12 vychází již zítra. Přelomové novinky nepřináší

iOS 12 vychází již zítra. Přelomové novinky nepřináší

Kromě nových iPhonů odtajnila společnost Apple na speciální keynote i finální datum vydání svého operačního systému iOS 12. Důležitá aktualizace mobilní platformy vyjde už zítra, tedy v pondělí 17. září. Na její dostupnost pro vaše zařízení budete upozorněni automaticky, prostřednictvím dialogového okna půjde telefon rovnou aktualizovat.

Update na nejnovější iOS bude dostupná pro následující zařízení: iPhone 5s a novější, iPad 5. generace, iPad Air a novější, iPad Mini 2 a novější, a iPod touch 6. generace.

iOS 12 přináší několik vylepšení, žádné revoluční novinky však nečekejte, změny oproti stávající verzi jsou spíše drobného rázu. Nová verze systému konečně nabídne seskupování notifikací v rámci jedné aplikace, FaceTime dorazí nově s podporou skupinových hovorů, velký důraz Apple kladl i na výkon a celkovou optimalizaci, strojové učení a samozřejmě i na rozšířenou realitu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře