Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyInfografika: Vývoj telefonů Samsung Galaxy S v čase

Infografika: Vývoj telefonů Samsung Galaxy S v čase

Jihokorejská společnost Samsung Electronics zveřejnila na svých webových stránkách novou infografiku, tentokrát zaměřenou na rozdíly mezi jednotlivými generacemi modelů řady Galaxy S.

Jednoduše zpracovaný obrázek vás provede specifikacemi všech pěti telefonů. Asi pro nikoho nebude překvapivým zjištěním, že Samsung každým rokem navyšoval výkon, kapacitu akumulátorů a zvětšoval velikost displejů. S každou novou generací prošel vždy velkým vylepšením i hlavní fotoaparát.

Pokud před několika dny představenou novinku S5 porovnáme s první generací Galaxy S, vydanou v roce 2010, zjistíme, že kapacita baterie vzrostla téměř dvojnásobně a více než trojnásobně se zvýšilo rozlišení hlavního fotoaparátu.

Co se týče displeje, tak ten se zvětšil o 1,1 palce, hmotnost je vyšší o 27 gramů.

국제광고 한 눈에 보기_2Zdroj: Samsung

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Jako S2 mám a nemyslím si, že by byla nejlepší 😀 jako stačí to, ale má to svoje rezervy, třeba foťák je fakt pomalej vyfotím foto a další až pár sec… je to otravný…. Jinak zatím nemám potřebu kupovat nic nového….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře