Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyInfinity Blade III je nyní k dispozici ke stažení zdarma

Infinity Blade III je nyní k dispozici ke stažení zdarma

Vůbec poprvé za dobu svého působení na iOS je výborná RPG hra Infinity Blade III k dispozici ke stažení zdarma. Infinite Blade III je rychlá adrenalinová RPG hra, která přináší poměrně slušné vizuální efekty a působivý příběh o lásce, zradě a vykoupení.

Siris a Isa se spojili s Bohem krále Raidriara a pokusili se zničit Pracovníka tajemství včetně jeho silné armády složené z hromady titánů. Abyste dokázali ovládnout sílu Infinity Blade, tedy nekonečné čepele, musíte odkrývat všechna tajemství, která jsou s tímto bojem spojená.

Události jsou zasazené do obrovského otevřeného světa, který se dynamicky mění a skrývá i hromadu dalších tajemství, nepřátelských jednotek a pokladů, kterými budete odměněni za svou chrabrost a schopnosti v boji.

Ovládání je zcela intuitivní, navigace po světě velmi jednoduchá a co je asi to nejdůležitější – hra vás dokáže rychle pohltit a zabavit i na dlouhé hodiny.

Infinity Blade III je k dispozici pro majitele zařízení s iOS. Hra původně vyšla na 6,99 dolaru. Nyní je k dispozici zdarma s tím, že uvnitř ní najdete mikrotransakce. I bez nich je ovšem Infinity Blade III velmi dobře hratelná.

[appbox appstore 610003290]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře