Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyInfinity Blade: Dungeons vyjde až v roce 2013. Na Diablo pro iOS...

Infinity Blade: Dungeons vyjde až v roce 2013. Na Diablo pro iOS si ještě několik měsíců počkáme

Při příležitosti představení nové generace iPadu herní studio Epic oznámilo titul Infinity Blade: Dungeons. Procházení dungeonů a kosení nepřítel ve stylu Diabla v perfektní grafice vzbudilo hodně pozornosti. Hra měla být uvedena ještě letos. Bohužel ale došlo k odkladu a vývojáři nyní odkryli, že hráči si musí ještě několik měsíců počkat.

Na nový termín uvedení (jaro 2013) upozornil zpravodajský server All Things Digital. Na Infinity Blade: Dungeons spolupracují týmy  Impossible Studios a ChAIR. Prvně jmenované studio, které tvoří bývalí zaměstnanci 38 Studios, přitom vzniklo teprve nedávno, v srpnu. Domov našlo v marylandském Hunt Valley.

Zařízení nových prostor a vyřízení všech nezbytných formalit si ale vyžádalo trochu více času, než se předpokládalo, i proto nakonec hra Infinity Blade: Dungeons nebude uvedena dříve v roce 2013.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře