Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyIndaput otevřel v centru Prahy specializovaný obchod s příslušenstvím pro telefony iPhone

Indaput otevřel v centru Prahy specializovaný obchod s příslušenstvím pro telefony iPhone

Indaput, prodejce pouzder a dalšího příslušenství pro telefony a tablety značky Apple, otevřel kamenný obchod v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. Prodejna slouží také jako autorizovaný servis produktů s iOS.

Zároveň firma spustila v minulých dnech svůj e-shop, kde je k dispozici nejširší nabídka příslušenství pro iPhone a iPad. Indaput jako exkluzivní distributor rovněž nabízí kryty značky Case-Mate. Kromě toho nechybí ani dřevěná pouzdra českého výrobce Thorncase, na která si zákazník může nechat laserem vygravírovat vlastní motiv. Kompletní nabídku obchodu najdete i online v e-shopu zde.

Indaput poskytuje přímo v prodejně také autorizovaný servis pro telefony iPhone. Rozbitý přístroj od vás personál servisu bezplatně vyzvedne kdekoli v Praze, a po opravě opět doveze k vám. Standardní opravy provádí servis na počkání.

Kamenná prodejna Indaput se nachází na adrese V Jámě 1, Praha 1, 110 00. Obchod je otevřen ve všedních dnech od 10:00 do 18:00, v sobotu od 10:30 do 18:30 hodin.

Indaput1 Indaput2 Indaput3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře