Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyIn-počasí přidává widget do notifikačního centra, aplikaci si již koupilo přes 10...

In-počasí přidává widget do notifikačního centra, aplikaci si již koupilo přes 10 000 lidí

V červenci letošního roku se In-počasí dočkalo nové a moderní grafické podoby. V minulém týdnu pak vývojáři přidali widget do notifikačního centra, díky kterému předpověď počasí z aplikace prostupuje celým zařízením a vždy je snadno k dispozici.

Podle statistik si za poslední tři měsíce In-počasí stáhlo 2 500 lidí a celkově aplikaci od uvedení na trh v roce 2011 zakoupilo již přes 10 000 lidí, kteří do App Store přidali 110 recenzí. Slovně tedy In-počasí hodnotí v průměru jen 1 % uživatelů.

Zajímavé jsou také statistiky počtu stažení, které prozrazují, přes jaká zařízení uživatelé na českém App Storu nakupují nejvíce aplikace. Přes 70 % uživatelů si aplikaci koupilo prostřednictvím iPhonu, dalších 25 % přes iPad a jen zanedbatelné množství přes počítač nebo iPod.

In-počasí čeští uživatelé příliš nereklamují. O vrácení peněz po koupi aplikace požádalo jen několik lidí. Při rozhodování o koupi aplikace se uživatelé řídí doporučením ostatních uživatelů, funkcemi aplikace, názvem, screeny v App Storu a v neposlední řadě i cenou, ačkoliv její výše není zásadní.

Aplikaci In-počasí si můžete v App Storu zakoupit za 2,69 eur, tedy v přepočtu 75 Kč.

[appbox appstore id459397798]

2 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře