Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyimo instant messenger již s novým, výrazně čistším, uživatelským rozhraním

imo instant messenger již s novým, výrazně čistším, uživatelským rozhraním

Pokud si často a rádi s přáteli píšete přes ICQ, Facebook či Skype, jistě oceníte zatím poslední aktualizaci povedeného univerzálního kecálka imo instant messenger. Nová verze přináší přepracované uživatelské prostředí, které jistě potěší nejednoho uživatele. Vylepšeno bylo také skupinové chatování a mezi novinkami najdete i novou oznamovací ikonu.

Služba sdružuje momentálně jedenáct nejpoužívanějších komunikačních platforem (Faceboook, Google Talk, Skype, MSN, ICQ, AIM, Yahoo! Messenger, Jabber, Hyves, VKontakte a Steam), a výrazně tak komunikaci zjednodušuje. Do Android Marketu, současného Google Play, byla uvedena v roce 2009.

Nové tmavé uživatelské prostředí kombinované s rudými ovládacími prvky vypadá velice pěkně a čistě. Vývojáři se svým způsobem inspirovali u UI interních aplikací Androidu Ice Cream Sandwich a Jelly Bean.

Novinkou imo 3.0 je pak také vysouvací menu s nastavením, do kterého se jednoduše dostanete posunutím prstu po displeji zleva doprava.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/imo messenger/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře