Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyiLove Servis začal nově nabízet převzetí záruky na telefony značky Apple

iLove Servis začal nově nabízet převzetí záruky na telefony značky Apple

Poskytovatel servisních služeb pro mobilní telefony v České republice iLove Servis nabízí novou službu převzetí záruky na telefony značky Apple. Za jednorázový poplatek startující na částce 290 korun převezme iLove Servis místo původního prodejce veškerou zodpovědnost za záruční opravy. Klienti tak nepřijdou o záruku na svůj iPhone ani v případě mechanického poškození.

CEO iLove Servisu Adam Pavelka k novému produktu říká: „Hlavní výhodou převodu záruky, kterou nabízíme, je dostupnost a rychlost vyřízení záruční opravy. Dostupnost hlavně kvůli nižším cenám, než v autorizovaných servisech a velkému počtu našich sběrných míst po celé České republice. Rychlost samotné opravy pak řešíme velkými skladovými zásobami náhradních dílů a schopností našich techniků vyřešit velkou část oprav doslova na počkání. Pokud by to mělo trvat déle, dostane od nás klient zapůjčený náhradní telefon.“

Garanci záručních oprav přebírá iLove Servis na základě doložení faktury od jakéhokoli prodejce v ČR ze které lze rozlišit, zdali byl telefon zakoupen pro fyzickou, nebo právnickou osobu. Na faktuře se musí nacházet i unikátní identifikační číslo telefonu (IMEI). Výše jednorázového poplatku se pohybuje mezi 290 a 490 korunami a závisí na konkrétním modelu telefonu a jeho stáří. Služba umožňuje urychlit samotnou opravu oproti autorizovanému servisu o několik dní s úsporou nákladů až 40 %.

Zdroj:  iLove Servis

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře