Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyIgnore No More: Nezvedají vám děti mobil? Tohle zaručeně zabere!

Ignore No More: Nezvedají vám děti mobil? Tohle zaručeně zabere!

Aplikace motivuje děti k tomu, aby vystresované rodiče neignorovali a zvedali jim telefony, kdykoli se po nich shání. Za necelých 40 korun je dostupná pro mobily se systémem Android.

Sharon Standifird, frustrovaná matka z Texasu, měla už po krk bezesných nocí, když si její syn s přáteli vyrazil mimo domova a ona se mu nemohla dovolat, protože o něj měla starost. Problém, který se zdál, že nemá řešení, nakonec vyřešila originálně. Sedla k počítači a naprogramovala aplikaci Ignore No More pro smartphony s Androidem.

Aplikace je promyšlena do detailů. Nelze ji bežným způsobem odinstalovat a pokud teenager „dělá mrtvého brouka“, umožňuje rodičům vzdálené uzamknutí jeho telefonu. Dítě dočasně ztratí přístup k aplikacím a funkcím svého smartphonu – nemůže surfovat po webu, SMSkovat nebo si psát s kamarády po sociálních sítích. Na uzamykací obrazovce vidí jen hlášku, že má zablokovaný telefon a doporučení, ať zavolá zpět.

Nepřehlédněte:

Prostřednictvím aplikace lze přitom kontrolovat více telefonů najednou, což ocení všichni rodiče, kteří mají více dětí. Aplikace Ignore No More stojí 40 korun a pro její instalaci je vyžadován mobil s Androidem 3.0 a novějším. Bradley Standifird, syn Sharon, vznik Ignore No More glosoval slovy ,,Myslel jsem si, že je to dobrý nápad pro ostatní, ale ne, že se to bude týkat i mě.“

[appbox googleplay com.wwc.inm]

21

3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. ha ha a co donutí naše dítě aby ten telefon konečně začal nosit sebou

  2. no to možná může fungovat v USA na ale u nás ? rodiče bývaj neodbytní většinou v tu nejnevhodnější dobu a je jednoduší ten mobil vypnout než jim to dokola pokládat a navíc kčemu pořát nosit mobil sebou stejně většina „dětí “ v ČR nemá kredit tak jim je k hov*u.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře