Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyHyperX uvádí do prodeje headset Cloud Alpha S Blackout Edition

HyperX uvádí do prodeje headset Cloud Alpha S Blackout Edition

Herní divize společnosti Kingston rozšiřuje svou nabídku headsetů o model Cloud Alpha S Blackout. Ten si chce získat zákazníky nejen kvalitním zpracováním a intuitivním ovládáním, ale také mikrofonem s funkcí noise cancellation, tedy potlačením okolního hluku.

Headset je vybaven pokročilým ovládáním, kde si hráči snadnou přepnou mezi zvukovými profily, nebo upraví vyvážení hlasitosti mikrofonu a hry. Na sluchátkách jsou navíc mechanické posuvníky, které umožňují nastavit tři úrovně basů.

Mimo to má Cloud Alpha S Blackout stejně jako předchozí modely Cloud Alpha a Cloud Alpha S ve výbavě také technologii dual chamber, která rozděluje jednotlivé basové frekvence od výšek a středů pro co nejostřejší zvuk.

Sluchátka jsou vybavena i pevným kovovým rámem, kvalitní koženkou a memory foam náušníky na mušlích. Nechybí ani odnímatelný mikrofon s funkcí noise cancellation, oplétaný kabel, náhradní set látkových náušníků a taška na cestování.

Sluchátka HyperX Cloud Alpha S Blackout jsou dostupná za doporučenou cenu 3290 Kč u vybraných prodejců.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře