Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyHyperX Cloud Flight S mají dlouhou výdrž a lze je dobíjet bezdrátově

HyperX Cloud Flight S mají dlouhou výdrž a lze je dobíjet bezdrátově

Herní divize společnosti Kingston představuje nový bezdrátový herní headset Cloud Flight S. Mezi jeho největší přednosti patří podpora bezdrátového dobíjení na Qi podložce a výdrž až třicet hodinek na jedno nabití, což je víc než dost pro pořádný herní maraton.

Nový headset má uzavřené náušníky s možností rotace o 90 stupňů pro pohodlné odložení kolem krku. Náhlavní most využívá bytelné ocelové jádro a polštářku z koženky a paměťové pěny pro klasické pohodlí HyperX produktů. Sluchátka, připravená pro počítače nebo herní konzole PlayStation 4 (Pro), navíc disponují odpojitelným mikrofonem s LED indikací zatlumení. Hráči pak mohou zvuk ovládat přímo na náušníku pomocí čtyř tlačítek.

Pro přenos zvuku Cloud Flight S využívá vlastní řešení v pásmu 2,4 GHz a dosahem až 20 metrů. Je zde také podpora virtuálního 7.1 zvuku a potěší i dynamické měniče o velikosti 50 mm. Výrobcem udávaný frekvenční rozsah sluchátek je 10 Hz až 22 kHz, citlivost 99,5 dB a zkreslení pod 1 % a impedanci 32 Ω.

Velkým tahákem sluchátek je podpora bezdrátového dobíjení. Dobíjecí podložka standardu Qi s výkonem 10 W ale bohužel není v ceně a uživatel tak musí vynaložit dalších zhruba 60 dolarů (1 600 Kč), aby se od kabelů osvobodil. Primárně se tak headset dobíjí kabelem a na plné nabití má vydržet fungovat až 30 hodin.

Dostupnost

Sluchátka HyperX Cloud Flight S jsou již nyní v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 4 299 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře