Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHumble Mobile Bundle 16: Akční hra Space Marshal, plošinovka Rocket Robo a...

Humble Mobile Bundle 16: Akční hra Space Marshal, plošinovka Rocket Robo a další

Od dob prvních pokusů společnosti Humble Bundle přinést nám tu a tam také hry na Androidy uběhly dlouhé měsíce. V současné době se nová nabídka mobilních her obměňuje každý měsíc. A dočkali jsme se samozřejmě také v listopadu. 

Humble Mobile Bundle 16 nabízí šestici her. Za dolar dostanete impresivní tahovou strategii Outwitters, retro puzzle JRPG ve stylu mobilního hitu 1000000 s názvem Block Legends a nakonec i nádhernou plošinovku Rocket ROBO. Tyto hry můžete mít jako vždy za cenu jednoho dolaru (cca 24 korun).

Pokud se při nákupu „plácnete přes kapsu“ a utratíte více, než je průměrná zaplacená částka na jednoho člověka (aktuálně se jedná o sumu 4,17 dolaru), vedle her výše si zpřístupníte ještě akční fantasy JRPG Ys Chronicles 1, minimalistickou arkádovou hru ALONE… a poměrně novou sci-fi westernovou střílečku Space Marshals.

Jak je dobrým zvykem společnosti Humble Bundle, k těmto hrám v průběhu následujících dní přibyde ještě několik titulů jako překvapení. Všechny hry v balíčku jsou tzv. DRM-free (bez protipirátské ochrany) a žádná z nich neobsahuje mikrotransakce.

Humble Mobile Bundle 16 můžete zakoupit po následujících 14 dní na stránkách společnosti. Část výdělků Humble Bundle jako vždy poputuje na charitu.

humble-bundle-mobile-16

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře