Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyHumble Bundle už nebude prodávat balíčky Android her

Humble Bundle už nebude prodávat balíčky Android her

Charitativní organizace Humble Bundle, která je známá prodejem výhodných herních balíčků, změnila způsob prodeje mobilních her. Na jejích internetových stránkách již nebudeme vídat balíčky určené pro mobily.

Humble Bundle uvedla, že mobilní hry bude prodávat i nadále, ale že budou součástí klasických slevových balíčků, jako v případě Humble Singapore Bundle, o němž jsme vás informovali před pár dny.

Co Humble Bundle k tomuto rozhodnutí vedlo nevíme, ale nejpravděpodobnějším důvodem je zřejmě malý zájem hráčů o tyto balíčky a z toho plynoucí nerentabilita.

Nevíme jak vy, ale my jsme z tohoto rozhodnutí docela smutní. Mobilní Humble Bundle jsme kupovali docela pravidelně, a to i přestože hry v něm uvedené jsme většinou ani nehráli. Možná to znáte taky… Na druhou stranu, lidé, stojící za Humble Bundle, jsou velmi schopní, takže se může stát, že nás Androidisty i po zrušení mobilních balíčků dokáží nabídkou mobilních her uspokojit. Nechme se překvapit.

humble-bundle-mobile-16

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře