Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHudba Google Play je nově dostupná i majitelům telefonů Apple iPhone

Hudba Google Play je nově dostupná i majitelům telefonů Apple iPhone

Miliony písní od českých a zahraničních interpretů jsou nyní dostupné přes službu Hudba Google Play také pro majitele zařízení s operačním systémem iOS. Při registraci si můžete po dobu 30 dnů vyzkoušet verzi Naplno zdarma, následně je k dispozici za 149 Kč (nebo zvýhodněných 129 Kč).

Hudba Google Play umožňuje snadno přehrávat a sdílet v zařízeních s iOS i na webu hudbu, kterou máte rádi. Ve verzi Naplno i ve standardní verzi můžete v aplikaci, která je od pátku dostupná v App Store, poslouchat hudbu, ať jste kdekoli. Veškerá hudba je uložena v cloudu, a nemusíte se tedy starat o synchronizaci, místo v úložišti ani přehrávání offline.

Verze Naplno umožňuje poslech neomezeného množství skladeb, vytváření vlastních rádií z libovolných skladeb, interpretů nebo alb a nabízí také rádio bez limitu počtu přeskočených skladeb a chytrá doporučení na základě vašeho hudebního vkusu.

Měsíční předplatné verze Naplno činí standardně 149 korun, zaváděcí cena je ještě o 20 korun levnější. Uživatelé, kteří této nabídky využijí, budou platit 129 korun měsíčně natrvalo. První měsíc si službu mohou navíc všichni vyzkoušet zdarma.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/hudbaplayios/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře