Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHuaweie P30 a P30 Pro získávají nevšední video režim Dual-View

Huaweie P30 a P30 Pro získávají nevšední video režim Dual-View

Do Česka dorazila softwarová aktualizace EMUI ve verzi 9.1.0.153, díky které mají majitelé modelů Huawei P30 a P30 Pro nyní k dispozici přístup k jedné z nejzajímavějších a nejinovativnějších funkcí nabízené v této oblasti, kterou je režim dvojitého zobrazení videa.

Pomocí režimu Dual-View mohou uživatelé vytvářet videa na oddělené obrazovce současně využitím primárního snímače a teleobjektivu se zoomem. Režim duální kamery přináší uživatelům možnost zachytit události na jedné straně displeje s využitím zoomu a na té druhé pak ve formátu klasického videa. Obě videa přitom smartphone natáčí současně.

Výsledek celého procesu je ale pouze jedno video uložené pod jedním souborem. Video je po spuštění rozděleno na dvě části v půlce obrazu a uživatel se tak dívá na dvě videa současně.

Pozn. aut.: Dual-View je rozhodně zajímavá funkce, škoda jen, že výsledný záznam má pouze v rozlišení 1080p. 4K by mu slušelo víc.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře