Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei Y6 Scale je levný smartphone s Androidem Lollipop

Huawei Y6 Scale je levný smartphone s Androidem Lollipop

Podle zprávy serveru gsmarena.com začne Huawei ještě tento měsíc prodávat nový levný smartphone. Novinka Y6 Scale se blýskne displejem o úhlopříčce pět palců a podporou LTE. K mání bude za přibližně 150 eur, což je v přepočtu přibližně 4 000 Kč.

Čínský výrobce zařadí do své početné nabídky zanedlouho další chytrý telefon. Půjde o model Y6 Scale s oválným designem a pětipalcovým HD displejem, pod kterým je umístěna klasická trojice senzorových tlačítek. Pracovní tempo nového mobilu bude diktovat moderní Snapdragon 210 se čtyřjádrovým procesorem, 1 GB RAM a grafickým čipem Adreno 304.

Dále ve výbavě najdeme podporu rychlého internetu LTE, ale také moduly WiFi, GPS a Bluetooth. Baterie dostane kapacitu 2 200 mAh a operační systém Android zastoupí verze 5.0 Lollipop, nicméně doplněna bude o uživatelské prostředí Emotion UI. Fotoaparáty má mít mobil dva: osmimegapixelový zadní doplní čelní s rozlišením dva megapixely.

K představení smartphonu Huawei Y6 Scale dojde 30. července. V tuto chvíli ale není jasné, zda se bude prodávat i u nás.

Huwei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře