Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei uvádí v ČR první vlastní TV reklamu. Hraje v ní hokejista...

Huawei uvádí v ČR první vlastní TV reklamu. Hraje v ní hokejista Jaromír Jágr

Světová trojka na poli chytrých mobilů uvedla v ČR svou první televizní reklamu, v níž vystupuje hokejová legenda Jaromír Jágr. TV spot, který je vysílán napříč programovým spektrem od prvního prosince, je součástí komplexní kampaně zahrnující rovněž outdoorové plochy nebo podporu prodeje formou soutěže o 100 smartphonů P8.

Televizní spot natočil mezinárodní produkční tým koncem letošního října přímo na Floridě na domovském stadionu Floridy Panthers, hokejového klubu NHL, v němž Jaromír Jágr v současné době působí. Společnost Huawei spolupracuje se slavným hokejistou od října roku 2013.

Ze stejné kreativy jako TV spot vychází také outdoorové vizuály, které se již od začátku listopadu objevují na velkoformátových billboardech, CLV panelech a také na jedné z pražských tramvají kterou má Huawei exkluzivně obrandovanou od května 2015. V polovině listopadu byla spuštěna rovněž on-line bannerová kampaň a pre-rolls v rámci zviditelnění na YouTube.

Vánoční soutěž „Rozdáváme 100x P8“

Souběžně s mediální kampaní probíhá rovněž vánoční soutěž „Rozdáváme 100x P8“. Vyhrát jeden z prémiových smartphonů P8 může ten, kdo si od listopadu 2015 koupí v ČR smartphone nebo tablet Huawei. Podmínkou je registrace na soutěžním webu www.100P8.cz.

Huawei-JJ68-Trenink-vizual-600x344

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře