Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHuawei to na začátku měsíce pěkně rozjel. Láká na dárky k nákupu...

Huawei to na začátku měsíce pěkně rozjel. Láká na dárky k nákupu i slevy

Internetový obchod společnosti Huawei láká na květnové pokušení v podobě dárků k nákupu a slev. K vlajkové lodi P30 Pro přidá výrobce zdarma bluetooth sluchátka s aktivním potlačením hluku FreeBuds 3 a k tabletu MediaPad T5 10 zase bezdrátový router Wi-Fi WS5200, se kterým si užijí nerušené internetové připojení všichni členové domácnosti.

K novince, profesionálnímu tabletu MatePad Pro, prodávaném za cenu 15 999 Kč, pak zákazníci bezplatně dostanou navíc ochranný obal, magnetickou klávesnici a chytré pero M-pencil.

Na stránkách akce čeká na zákazníky také kolo štěstí. Každý účastník má tři pokusy a může si vytočit slevu až 600 Kč. Pří sdílení kola štěstí na sociální službe Facebook získají uživatelé další dva pokusy.

 

Kolo štěstí | foto: Huawei

Nadále pokračují i Flash Sale slevy

Do třetice květnových akcí Huawei opět představuje Flash Sale slevy. Každý den od 12:00 do 14:00 hodin a od 20:00 do 24:00 hodin mohou zákazníci zakoupit vybraný produkt tohoto výrobc se slevou až 60 %. Množství zboží v nabídce je limitované, proto neváhejte a ulovte si svůj oblíbený produkt.

Akce probíhá do 17. 5. 2020 a celou nabídku naleznete níže:

zdroj: Huawei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře