Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHuawei rozeslal pozvánky na akci, kde představí špičkový Mate 9

Huawei rozeslal pozvánky na akci, kde představí špičkový Mate 9

Spekulacím, kdy Huawei představí svůj nový top model, je konec. Společnost totiž rozeslala oficiální pozvánky na prezentaci v Mnichově. Konat se bude ve čtvrtek 3. listopadu. Na akci by měl být přítomen i samotný šéf čínského technologického gigantu, Richard Yu.

V obrázku, který firma rozeslala do médií, lze spatřit pouze dvě čočky fotoaparátu. Ty by měly právě odkazovat na premiéru phabletu Mate 9, neboť u něj se s přítomností duálního fotoaparátu počítá.

Kromě něj by ve výbavě připravovaného smartphonu měl objevit také šestipalcový displej, výkonný procesor Kirin 960, USB-C konektor či skener otisků prstů.

Jak už jsme uvedli dříve, do prodeje se Mate 9 dostane rovnou ve třech variantách. Model se 4 GB operační paměti a 64GB úložištěm by měl přijít na 3 399 jüanů (zhruba 11 500 Kč), verze s totožnou RAM, ale dvojnásobným úložištěm (128 GB), má stát 3 899 jüanů (14 000 Kč) a nejvybavenější provedení se 6 GB RAM a 256GB interní pamětí si firma údajně bude cenit na 4 699 jüanů (16 900 Kč). Ceny jsou stanoveny pro čínský trh, v jiných regionech, a tedy i v ČR a na Slovensku, se zřejmě budou lišit (budou vyšší).

pozvanka

Zdroj: GSM Arena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře