Neděle, 14 dubna, 2024
DomůRecenzeHuawei představil nové fórum HuaFan, vyhrát můžete skvělý P30 Pro

Huawei představil nové fórum HuaFan, vyhrát můžete skvělý P30 Pro

Společnost Huawei chce být svým zákazníkům zase o něco blíže a spouští proto na svých stránkách novou platformu HuaFan. Na tomto oficiálním fóru si fanoušci mohou vyměňovat své tipy a zkušenosti s produkty Huawei nebo se zapojit do mnoha soutěží, a vyhrát tak řadu atraktivních cen.

Cílem platformy HuaFan je nabídnout živé prostředí pro všechny zákazníky a příznivce výrobků Huawei. Uživatelé si zde mohou navzájem vyměňovat své zkušenosti či rady a podílet se na vývoji svých oblíbených produktů. V rámci fóra naleznou návštěvníci také celou řadu nejrůznějších tipů a triků, užitečných návodů ale i zajímavých novinek ze světa Huawei.

Členové fóra se dále mohou těšit také na pravidelné soutěže a srazy, jejichž součástí budou ukázky nových produktů společnosti. Nové oficiální fórum HuaFan naleznete na stránkách: https://consumer.huawei.com/cz/community/

V rámci představení nového fóra startuje ve čtvrtek 25. července, tedy dnes, soutěž Najdi další HuaFany o řadu hodnotných cen. A jaká jsou pravidla?

Zaregistrujte se na fóru HuaFan a pozvěte k registraci také své přátele a známé. Pozvánku můžete sdílet na svém profilu na Facebooku či Twitteru, nebo ji pomocí odkazu poslat do soukromé zprávy. Člen s nejvíce pozvanými přáteli, kteří se zaregistrují, si odnese nejnovější vlajkovou loď Huawei P30 Pro, pro soutěžící na druhém a třetím místě jsou pak připraveny smartphony Huawei P30 lite a Huawei Y6 2019.

Zkrátka však nepřijde žádný z účastníků soutěže. Každý soutěžící, který pozve 3 a více přátel, kteří se zaregistrují, získá balíček slev na oficiální obchod huawei.cz v hodnotě 999 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře