Huawei posílá Android 10 na telefony P30 lite a P smart 2019. Jak novou verzi nainstalovat?


Huawei posílá Android 10 na telefony P30 lite a P smart 2019. Jak novou verzi nainstalovat?

Majitelé modelů Huawei P30 lite a Huawei P smart 2019 se nyní mohou zapojit do uživatelského testování nové nadstavby EMUI10. A na co se mohou těšit? Kromě nově přidaného tmavého režimu nabízí EMUI10 také elegantnější grafiku nebo více možností pro Always-On displej.

Testování se mohou zúčastnit všichni majitelé modelů P30 lite a P smart 2019, které pochází z oficiální distribuce z České republiky a ze Slovenska. Nutnou podmínkou pro zapojení do testování je firmware 9.1.0.248 v modelu Huawei P30 lite, respektive firmware 9.1.0.279 v modelu Huawei P smart 2019, v obou případech bez úprav od operátora.

Jak se do testování zapojit?

Na tomto linku si stáhněte FUT a následně se přihlaste se svým Huawei ID. Pod záložkou Osobní pak naleznete tlačítko Zapojit se do projektu. Přihlásit se následně můžete v záložce dostupných projektů. Po žádosti o zapojení do testování bude aktualizace rozesílána na telefony během několika dnů.

Za účelem zajištění zpětné vazby byla zřízena speciální fóra, kde se můžete podělit o případné postřehy. Fóra můžete nalézt zde:

Huawei P30 lite s EMUI 10 (dojmy a zkušenosti)

Huawei P smart 20019 s EMUI 10 (dojmy a zkušenosti)

Případné vady nahlaste také skrze samotnou Beta aplikaci.

Testování bude otevřeno pro 150 zájemců z řad majitelů modelu Huawei P30 lite a stejný počet majitelů Huawei P smart 2019, limity jsou pro každou zemi zvlášť.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. Josef Kříž

    Jsem ode dneska zapojen do projektu huawei p smart 2019 na android 10 a ještě aktualizaci nemám.

  2. jigsaw puzzle

    Uživatelské rozhraní, rychlost zpracování GPU, virtuální asistent HiVoice, audio systém atd. EMUI 9.1 beta byl aktualizován na řadě zařízení včetně: Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Mate 20X a Nadcházející aktualizace bude pro mnoho dalších modelů Huawei a Honor.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.