Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei opět podpořil děti z dětských domovů. Věnoval jim 40 notebooků

Huawei opět podpořil děti z dětských domovů. Věnoval jim 40 notebooků

V rámci dlouhodobé spolupráce s nadací Srdce na dlani obdaroval Huawei dětský domov v Krásné Lípě. Tamějším dětem tentokrát předali zástupci společnosti čtyřicet notebooků. Počítače podpoří vzdělávání dětí v oblasti výpočetní techniky.

Huawei navázal na dlouhodobou spolupráci s nadací Srdce na dlani, která podporuje vybrané dětské domovy v České republice. Firma nedarovala laptopy poprvé, už dříve jich nadaci pětatřicet předala. Tentokrát přístroje v celkové hodnotě 108 999 Kč věnovala dětskému domovu v Krásné Lípě. Všechny laptopy se využijí především pro účely vzdělávání dětí a zlepšení jejich schopností práce s počítačem.

Kromě laptopů předal Huawei už dříve nadaci také finanční dar v hodnotě 100 000 korun v rámci vánoční kampaně #BePresent. Díky němu a podpoře veřejnosti při sdílení myšlenky #BePresent bylo možno splnit vánoční přání dětí z dětského domova v Tisé.

2017 Huawei Krasna Lipa_2 2017 Huawei Krasna Lipa_3

Zdroj: Huawei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře