Středa, 14 února, 2024
DomůNovinkyHuawei Mate 20 Pro dostane dvě nové barvy. V rudé mu to...

Huawei Mate 20 Pro dostane dvě nové barvy. V rudé mu to náramně sluší

U příležitostí nacházejícího letošního čínského Nového roku se společnost Huawei rozhodla představit hned nové barevné varianty své vlajkové lodi Mate 20 Pro. Stávající barevná provedení doplní dvě verze s označením Fragrant Red (rudá) a Comet Blue (modrá). Informace se objevila na mikroblogu Weibo. Špičkový smartphone tak bude dostupný již v sedmi odstínech.

Huawei Mate 20 Pro patří mezi nejlepší chytré telefony současnosti. Řada odborných magazínů jej dokonce považuje za nejlepší smartphone loňského roku. Mezi jeho přednosti patří špičkový displej se zaoblením a vysokým rozlišením, procesor Kirin 980 vyráběný 7nm procesem či trojitý fotoaparát s certifikací značka Leica.

Loňský rok u Huawei patřil mezi nejúspěšnější v historii podniku. Navzdory potížím na americkém trhu, kde na smartphony tohoto čínského výrobce takřka nenarazíte, prodala firma více než 200 milionů kusů chytrých telefonů.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře