Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyHuawei Mate 10 Pro obdržel betu Androidu 9.0 Pie

Huawei Mate 10 Pro obdržel betu Androidu 9.0 Pie

Na nejnovějším Androidu Pie běží zatím jen hrstka zařízení, což je velká škoda, protože update přináší poměrně zajímavé novinky. Do budoucna se situace bude jistě zlepšovat, dnes však není vůbec uspokojivá. Jedním z přístrojů, který již devítkovou verzi obdržel, byť v betaverzi, je i loňský Huawei Mate 10 Pro. Aktualizace je dostupná pro modely s označením BLA-L09 a BLA-L29.

Mezi největší novinky nového firmwaru patří uživatelské prostředí EMUI 9.0 s podporou nových gest, devítkový Android či technologie GPU Turbo 2.0, která vylepšuje výkon zařízení při hraní náročných her. Součástí softwaru jsou i drobná vylepšení, jako aktuální bezpečnostní záplaty, mírně inovovaný posuvník hlasitosti či podpora funkce Adaptive Brightness .

Zkušení uživatelé, kteří se nebojí flashování, mohou betu stahovat v odkazu zde. Všichni ostatní si musí na finální verzi Androidu 9.0 ještě nějaký čas počkat. Přesný termín vydání důležité aktualizace nicméně stále Huawei nespecifikoval.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře