Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHuawei chystá lákavou akci. K telefonu P30 (Pro) dostanete Watch GT zdarma

Huawei chystá lákavou akci. K telefonu P30 (Pro) dostanete Watch GT zdarma

Prodej nových vlajkových modelů doprovodí připravovaná akcí, v rámci které výrobce zájemcům o smartphony P30 a P30 Pro nadělí chytré hodinky Watch GT zdarma. Dárek dostane každý, kdo učiní objednávku od 26. března do 2. dubna. O úmyslech společnosti Huawei již dříve informovala zahraniční média.

Do premiéry chytrých telefonů Huawei P30 a P30 Pro zbývá něco málo přes týden a pokud o nákupu některé z novinek uvažujete, jistě vás potěší chystaná akce, díky které získáte zdarma chytré hodinky Watch GT v hodnotě 5 690 Kč. A to není vše.

Když svůj nový telefon zaregistrujete od 26.3 do 15.4 v aplikaci HiCare, nabídne vám Huawei další bonusy – bezplatnou výměnu displeje během prvních tří měsíců a akce zmiňuje i bezdrátový reproduktor CM51. Při registraci e-mailu pro odběr newsletteru obdržíte navíc i 50% slevový kód na nákup značkového příslušenství.

Připravovaná akce je součástí širšího plánu – Huawei totiž chystá spuštění provozu českého svého oficiálního internetového obchodu (najdete ho na adrese zde), kde bude nabízet svoje produkty a příslušenství.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře