Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyHuawei v Česku otevřel svůj první pop-up store

Huawei v Česku otevřel svůj první pop-up store

Poté, co Huawei uvedl na trh svou nejnovější řadu smartphonů Mate, otevřel v ČR svůj první pop-up store. Je to jeden z kroků, kterým se firma snaží dostat ještě blíže ke svým zákazníkům a dát jim tak možnost vyzkoušet si její produkty. Oficiální otevření obchodu proběhlo včera a zúčastnil se ho například i zpěvák a herec Adam Mišík.

U příležitosti otevření Huawei pop-up store od zahájení a během celého víkendu do neděle 3.12 probíhá výhradně přímo v obchodu speciální prodejní akce, v jejímž rámci zákazníci při zakoupení vybraných mobilních telefonů, tabletů či nositelné elektroniky obdrží poukázku na další nákup v hodnotě až 2 500 Kč (konkrétní výše dle zakoupeného produktu).

Pop-up store Huawei najdete v prvním patře Centra Chodov naproti obchodu značky Trussardi. Zákazníkům je k dispozici každý den ve stejných otvíracích dobách jako Centrum Chodov, tj. od 9:00 do 21:00 hodin. Kromě kompletního portfolia produktů Huawei zde zákazníci najdou i odbornou pomoc kvalifikovaného personálu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře