Huawei v Barceloně představí i nové chytré hodinky


Huawei v Barceloně představí i nové chytré hodinky

Huawei postupně odkrývá své karty a láká na novinky, které novinářům ukáže na veletrhu Mobile World Congress. O premiéře smartphonu P10 se ví už delší dobu, příchod nových chytrých hodinek byl ale oznámen až nyní.

Oficiální potvrzení představení Huawei Watch přišlo skrze sociální síť Weibo, a to dokonce od samotného šéfa podniku Richarda Yu. Ten svůj příspěvek obohatil o hashtagy #HuaweiWatch2 a #MWC2017.

V neděli 26. února tak dojde nejen k premiéře špičkových telefonů P10 a (pravděpodobně) P10 Plus, ale také nových smartwatch. Ty by měly být sportovněji založené, což znamená integraci integraci GPS a dalších čidel, které v první generaci chyběly.

Po softwarové stránce očekáváme přítomnost operačního systému Android Wear ve verzi 2.0. Spekuluje se rovněž o implementaci eSIM, díky čemuž by hodinky měly být na mobilu zcela nezávislé.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.