Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei v Barceloně představí i nové chytré hodinky

Huawei v Barceloně představí i nové chytré hodinky

Huawei postupně odkrývá své karty a láká na novinky, které novinářům ukáže na veletrhu Mobile World Congress. O premiéře smartphonu P10 se ví už delší dobu, příchod nových chytrých hodinek byl ale oznámen až nyní.

Oficiální potvrzení představení Huawei Watch přišlo skrze sociální síť Weibo, a to dokonce od samotného šéfa podniku Richarda Yu. Ten svůj příspěvek obohatil o hashtagy #HuaweiWatch2 a #MWC2017.

V neděli 26. února tak dojde nejen k premiéře špičkových telefonů P10 a (pravděpodobně) P10 Plus, ale také nových smartwatch. Ty by měly být sportovněji založené, což znamená integraci integraci GPS a dalších čidel, které v první generaci chyběly.

Po softwarové stránce očekáváme přítomnost operačního systému Android Wear ve verzi 2.0. Spekuluje se rovněž o implementaci eSIM, díky čemuž by hodinky měly být na mobilu zcela nezávislé.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře